Me oleme siin selleks, et muuta inimeste elu lihtsamaks.
Tooted

Me pakume asjakohaseid nõuandeid ja elu lihtsamaks tegevaid abivahendeid, et inimesed saaksid tunda end võimalikult hästi ja vabalt. Meie toodete hulka kuuluvad hoolikalt valitud kvaliteetsed abivahendid, erinevatelt oma ala tuntud tootjatelt üle maailma, milleks on muuhulgas ratastoolid, käimisraamid, rulaatorid, tualeti- ja vannitoa abivahendid, uriinipidamatuse tooted ja paljud tervise- ja taastusravivahendid.

Kliendid

Meie klientide hulka kuuluvad kõik inimesed kes hoolivad ja peavad lugu tervisest ning soovivad seda pakkuda ka teistele, sealhulgas eakad, puuetega inimesed, põetajad ja hooldajad, vanemad, lapsed ja lapselapsed jpt. Samuti oleme me abiks ka erinevate asutuste ja ettevõtete töötajatele, hooldekodudele, ravi- ja terviseasutustele, rehabilitatsioonikeskustele, põetajatele ja õdedele.

Medpunkt abivahendite esindus asub Tallinnas, kuid kliente teenindame me üle Eesti. Kui on küsimusi võib alati julgelt pöörduda meie juurde kas saates e-maili info@medpunkt.ee, helistades telefonile 56 971088 või tulles meile kohale Tallinnasse Ehitajate tee 109b.